REKLAMA NA STAVEBNÍM SERVERU
    Vše  >  Interiéry  >  Schodiště

  STAVEBNÍ SERVER DOPORUČUJE FIRMY: OBJEDNAT tuto TOP pozici.
Využijte možnost umístit svou firmu na tuto horní TOP pozici...

 
OSTATNÍ FIRMY V OBORU :                               - Zařazení do výběrových řízení        - Zobrazení loga firmy
Ateliér Studio i   

Projekty a realizace interiérů, stavební projekty, design nábytku. Hotely, restaurace, kanceláře, prodejny, banky, kulturní stavby, bydlení atd.

nemá
BEJVL a spol.,s.r.o.   

Truhlářství, schodiště.

WWW
Brokr   

provádíme veškeré malířské a natěračské, truhlářské a podlahářské práce

nemá
COMMODUM, spol. s r.o.   

Společnost COMMODUM, spol. s r.o. působí na trhu již od roku 1988 v oblasti stavební výroby, dřevovýroby a obchodu. Nosným programem je výstavba ČOV a kanalizací, občanské a průmyslové stavby, montované RD, schody.

WWW
DŘEVĚNÁ OKNA-DVEŘE-SCHODY JANOŠÍK   

Výroba dřevěných eurooken, špaletových oken, vchodových a interiérových dveří, , nápodoby a repliky oken a dveří, atypy a speciální okna; dřevěná schodiště; doplňkové výrobky.

WWW
Eurowood-ing. Stanislav Březina   

Podlahy, schodiště

nemá
FUTUREX   

Výrobce a dodavatel Al výplní otvorů (okna,dveře,fasády) ze systému Wicona,Reynaers,... Výrobce a dodavatel ocelových konstrukcí, fasádních systémů (Pflaum,Alucobond,Kingspan,Kazetové a sendvičové systémy,...) Konstrukční a projekční práce se specializací na komplexní opláštění budov Zámečnické práce Stavební práce HSV + PSV

nemá
GUPAL - Rekonstrukce a přestavby,stavby,stavební práce Středočeský kraj a hlavní město Praha   

Rekonstrukce a přestavby,stavby,stavební práce Středočeský kraj a hlavní město Praha

nemá
Horný Jan-Malby a Nátěry   

Malby a nátěry,nátěr fasád,silikonové těsnění.Nezávazné poradenství www.malby-horny.cz

nemá
Ing.arch. Martin Hilpert - architekt   

Architekt, projekty domů, kompletní projektové služby v oborech pozemní stavitelství, interiéry, zahrady. Nízkoenergetické, ekologicé stavby. Dřevostavby.

nemá
INTERMONEX CZ   

Schody, schodiště - výrobci

nemá
Jindřich Svadbík-Teraco   

Teracové schody Nabízíme širokou škálu barevných odstínů a rozmanitých zrnitostí teracových schodů. Teraco se úspěšně osvědčilo v restauracích, školách, veřejných budovách. Jsme připraveni splnit Vaše přání v různých druzích schodů, protiskluzových úpravách a široké škále barevnosti.

nemá
KAMENOPRŮMYSL HRADEC KRÁLOVÉ S.R.O.   

žula,mramor,dlažba,schody,parapety,kuchyňské desky,pomníky,čištění a tryskání,broušení podlah,ocelová vázací lana,brousky na kámen a beton.

nemá
KLAVIX s.r.o.   

Schodiště, okna

nemá
KP MARK s.r.o.   

nerezová výroba (standartní výrobky, atypická výroba dle techn.dokumentace) zámečnictví nerezové zásobníky a ohřívače vody deskové výměníky tepla a chladu Alfa Laval kompletní technologie úpravy vody

nemá
Martin Jelínek - Studio Jelínek   

Výstavba a rekonstrukce komerčních a bytových objektů (klasická výstavba, dřevostavby), návrhy a realizace interiérů.Zakázková truhlářská výroba nábytku, kuchyní, dveří, zárubní a schodišť z masivu a deskového materiálu.

nemá
Martin Matoušek - 2m-tech   

Dřevěná schodiště,zábradlí, soustružení dřeva, výroba bytových doplňků

nemá
MESSING Group, s.r.o.   

Interiéry, zámečnictví

WWW
MSS-MOUKA   

Stavební práce na klíč, interiery, rekonstrukce koupelen a kuchyní, sádrokartony, půdní vestavby, ražené betonové dlažby CRETEPRINT, fasády, obklady a dlažby.

nemá
NOVÝ INTERIER   

Interiéry - kuchyně, koupelny, obývací pokoje, podkroví, stěny, okna, dveře, schodiště

WWW
PHAR SERVICE a.s.   

dodavatelsko-inženýrská činnost pro průmysl,farmaceutický,chemický,potravinářský,kosmetický a zdravotnictví;výstavba a rekonstrukce staveb;výroba z nerez oceli;Handicap nerez program;technická správa objektů

nemá
PILA KORYTA, s.r.o.   

Pilařská a truhlářská výroba, sušárna řeziva, impregnace na ochranu dřeva, střechy, fasády z masivu, výroba rustikálního nábytku, stavební chemie SIGA

nemá
Podlahy   

Pokladka-prodej všech druhů podlahovin.

nemá
POLARIS-Okna, dveře, schodiště   

Prodejci - okna, dveře, schodiště

nemá
Přírodní ohebný pískovec   

Novinka na českém a slovenském trhu - přírodní pískovec ohebný jako list papíru! Možnosti mnohostranného užití přírodního pískovce na rovném i nerovném povrchu v interiéru a exteriéru včetně ojedinělých světelných efektů.

nemá
ROSSY service s.r.o. - řemeslné a úklidové práce   

Divize úklidových prací - divize řemeslných prací. Certifikát jakosti kvality ČSN EN ISO 9001:2001. Výhradní montážní organizace pro HORNBACH Baumarkt na území hl.m. Prahy.

nemá
Röwe   

Výstavba rodinných domů, rekonstrukce a dostavby - od základu ke štítu včetně interiérů.

nemá
Studio Jelínek   

Výstavba a rekonstrukce komerčních a bytových objektů (klasická výstavba, dřevostavby), návrhy a realizace interiérů.Zakázková truhlářská výroba nábytku, kuchyní, dveří, zárubní a schodišť z masivu a deskového materiálu.

nemá
Tilia 96 s.r.o.   

Truhlářství - okna , dveře , schody , nosníky

nemá
VEKASTAV s.r.o.   

Stavební společnost VEKASTAV s.r.o. vznikla v roce 1999.Hlavní činosí naší společnosti je výstavba bytových a rodinných domů.Další čiností kterou se zabíváme je správa nemovitostí (bytové a rodinné domy), vedení účetnictví, veškeré řemeslné práce, revize a samozřejmě uplný právní servis!Máme velmi příznivé ceny!Obratte se na nás, přes poptávkový formulář (naše webové stránky) a máte od nás na věškeré služby 10% SLEVU!

WWW