a
REKLAMA NA VÝTAHY SERVERU
STRUČNÝ NÁVOD PRO OBSLUHU STAVEBNÍHO SERVERU

1. POHYB PO STRÁNKÁCH

a) K pohybu po stránkách můžete samozřejmě používat šipky ZPĚT a VPŘED u Vašeho prohlížeče. 

b) V horní a dolní části KAŽDÉ stránky naleznete odkaz HLAVNÍ MENU. Tím získáte možnost nového výběru.

c) Na HLAVNÍ MENU se dostanete též kliknutím na logo serveru v horní části KAŽDÉ stránky.

d) V horní a dolní části KAŽDÉ stránky naleznete také "rolovací menu s názvem RYCHLÁ NAVIGACE. Stačí vybrat požadovanou sekci a stisknout tlačítko START.

 

2. HLAVNÍ MENU

V HLAVNÍM MENU se můžete plně orientovat ve všech sekcích serveru a rozhodnout se co Vás vlastně zajímá, nebo jak zaregistrovat svou firmu. Naleznete zde VŠECHNY odkazy na stránky našeho serveru.

 

3. VEŘEJNÉ FÓRUM

Na tomto odkazu naleznete PŘÍSPĚVKY, DOTAZY A NÁMĚTY týkající se stavebnictví v naší republice i provozu našeho serveru. Kliknutím na tlačítko PŘIDAT PŘÍSPĚVEK pak můžete i vy přispět do našeho veřejného fóra. Ale pozor, toto fórum neslouží k propagaci vaší firmy a komerčním záležitostem!

 

4. REGISTRACE FIREM

Pokud jste se rozhodli přidat Vaši firmu do našeho Stavebního Serveru zcela ZDARMA, klikněte na odkaz REGISTRACE nebo PŘIDAT FIRMU a velice pečlivě vyplňte všechny požadované údaje. Nejpozději do 1 týdne se pak Vaše firma objeví na serveru.

 

5. VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Máte zájem se svým požadavkem oslovit VŠECHNY registrované firmy? Stačí vyplnit základní údaje v odkazu VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ. Váš požadavek bude předán registrovaným firmám které se vám sami ozvou se svými nabídkami.  

 

6. PLACENÉ SLUŽBY - REKLAMA

V odkazu REKLAMA NA SERVERU se Vám nabízí mnoho možností, jak více zaujmout veliké množství potencionálních zákazníků, navštěvujících náš server. Služby jsou přehledně rozděleny na A - Pro registrované firmy, B - Top reklama na serveru a C - Ostatní služby. 

Za velice nízké ceny vám nabízíme NE! reklamu v novinách nebo časopisech, kde mohou být Vaše údaje lehce přehlédnuty, ale reklamu na internetovém serveru, jehož dostupnost je neomezená a jehož návštěvníci cíleně hledají JEN!!! vaše výrobky nebo služby.

Náš Stavební Server pak velice intenzivně a multimediálně propagujeme tak, aby v co možná nejkratší době, každý který při své činnosti jen pomyslí na slovo STAVBA zasedl k počítači a zadal adresu www.i-stavba.cz 

 

 

Váš další dotaz?...  napište nám e-mail